Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   


  Назад

  Відбувся ІІ Пленум обкому профспілки працівників державних установ Чернігівщини

  16 листопада 2016 року року відбувся ІІ Пленум Чернігівського обкому Профспілки працівників державних установ.

  У роботі Пленуму взяли участь голова Центрального комітету Профспілки працівників державних установ Юрій Піжук, , голова облдержадміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Ігор Вдовенко, а також голова Федерації профспілкових організацій області Ігор Москаленко.

  З інформацією про підсумки діяльності обласної організації по забезпеченню соціально-економічного захисту членів профспілки перед присутніми виступив голова обкому Петренко Микола Гнатович. Подякувавши Центральному комітету, керівництву області та профспілковому активу за співпрацю, розуміння та підтримку, він звернувся до пленуму з заявою щодо складення повноважень голови обкому у зв’язку із виходом на пенсію.

  За багаторічну сумлінну працю на посаді голови обкому, вагомий особистий внесок у розвиток профспілкового руху та значну роль у вирішені питань соціально-економічного та правового захисту членів профспілки Петренка Миколу Гнатовича нагороджено Почесною грамоту Федерації Профспілок України, Почесною грамотою обласного комітету профспілки та вручено Подяку голови Центрального комітету Профспілки працівників державних установ України.

  Присутні одноголосно підтримали пропозицію голови Центрального комітету Ю.Піжука щодо покладання виконання обов’язків голови обкому на заступника голови обкому Марію Бойправ, а також делегували її до складу Центрального комітету профспілки , його президії та президії ФПО у Чернігівській області.

  Учасники пленуму розглянули ряд організаційних питань. Заступником голови обкому обрано Сидоренка Володимира Андрійовича.

  Голова Центрального комітету Юрій Піжук у своєму виступі перед профспілковим активом визначив пріоритети діяльності профорганізацій всіх рівнів на найближчу перспективу, окреслив основні задання, щодо забезпечення соціально-економічного захисту прав та інтересів спілчан галузевої профспілки.

  Назад