Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   


  Назад

  Шановні  спілчани!

   Обласний  комітет  профспілки працівників  державних установ  щиро вітає вас  з  Днем Конституції України,  зі  святом,  яке об'єднує всіх  у  прагненні жити під мирним небом на квітучій рідній землі, у країні з гарантованими можливостями - гідно працювати і  в повній мірі реалізувати свої  професійні здібності, у  суспільстві,  де людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються  найвищою соціальною цінністю.

  Основний Закон  Української держави не лише закріпив правові основи незалежної країни, її суверенітету, територіальної цілісності, а й визначив  нашу з вами  відповідальність за    сьогоднішнє та майбутнє українців,  за рівень розвитку держави та  вектор її подальшого руху. Всі ми  свідомі того, що, якими б  стверджуючими і демократичними не були конституційні норми,  втілення їх в життя  вимагає високопрофесійної,  самовідданої, відповідальної праці кожного із нас, консолідації всіх здорових сил суспільства. Ніхто крім нас самих  не зробить нашу поліську землю багатою, Україну могутньою, вільною і незалежною державою.

  І у теперішній, непростий час епохальних змін, коли    ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у неоголошеній війні,  нехай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму, щоб розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.

  Нехай  ці урочисті святкові дні додають всім творчого натхнення, життєвої енергії, переможних сил у всіх добрих справах і починаннях, вселяють  впевненість у здійсненні  мрій і сподівань на краще і благополучне життя у власній державі.

  З повагою

  Голова обласної  організації

  Профспілки працівників державних

  установ                                                                                            М.Бойправ

  Назад