Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   


  Назад

  Президія обкому Профспілки провела засідання

  3 липня 2019 року під головуванням голови обласної організації Профспілки працівників державних установ Бойправ М.В. відбулося засідання президії обкому Профспілки.

  На порядку денному питання про роботу виборних органів первинних профорганізацій Прилуцької районної організації Профспілки по захисту трудових прав працівників державних установ у сфері оплати праці, забезпечення соціальних гарантій та пільг спілчан в умовах реформування державної служби та органів місцевого самоврядування.

  Інформуючи про роботу, голова Прилуцької районної організації Профспілки Корнієнко В.С. зазначила, що вирішення трудових та соціально-економічних проблем спілчан здійснюється через укладення колективних договорів, якими охоплено 100 % установ і організацій, та забезпечення постійного контролю за їх виконанням.

  Питаннями особливої уваги у роботі райкому Профспілки є фінансова підтримка членів Профспілки з нагоди професійних свят, ювілейних дат і днів народження, одруження, народження дитини, оздоровлення, відновлення здоров’я та у зв’язку зі смертю членів Профспілки та їх близьких родичів. Розміри грошових виплат спілчанам затверджені рішенням профспілкового комітету в межах фінансових можливостей.

  Одним із важливих напрямків роботи районна організація Профспілки, первинки вважають реалізацію права спілчан та їх дітей на оздоровлення та відпочинок, що є важливим мотиваційним чинником профспілкового членства.

  Райком Профспілки систематично організовує районні спортивні змагання, члени Профспілки приймають участь в галузевій спартакіаді державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

  Під контролем знаходиться питання створення належних умов праці, профілактики травматизму, підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

  Забезпечується щорічне проведення безкоштовних медичних оглядів всіх працівників.

  Обговорюючи питання порядку денного, заступник голови Сидоренко В.А. та головний бухгалтер обласної організації Профспілки Демченко Л.М., які вивчали стан справ у профспілковій організації на місці, позитивно оцінили роботу виборних органів Профспілки Прилуччини.

  Голова обласного комітету Профспілки Бойправ М.В. в своєму виступі наголосила, що питання захисту трудових прав працівників державних установ у сфері оплати праці, забезпечення соціальних гарантій, пільг і компенсацій в умовах реформування державної служби та органів місцевого самоврядування повинні бути і надалі пріоритетними в роботі виборних органів Профспілки.

  Вона також вручила голові райкому Профспілки Корнієнко В.С. Почесну Грамоту Профспілки працівників державних установ України за вагомий внесок у розвиток профспілкового руху, активну діяльність щодо захисту прав членів Профспілки та з нагоди Дня державної служби України.

  На засіданні були розглянуті і питання про хід оздоровлення членів Профспілки та їх дітей у літній період поточного року, виділення коштів на проведення спортивно-масових заходів, надання фінансової допомоги на лікування, грошових виплат на поховання, а також ряд інших.

  За результатами розгляду внесених питань прийняті відповідні постанови президії Профспілки.

    
   

  Назад