Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   


  Назад

  Літо - пора оздоровлення та відпочинку дітей

  Літо  - це  чудова пора  для зміцнення здоров'я та гарного відпочинку дітей, знайомство  з новими  друзями,  участь у цікавих заходах. І саме тому обком профспілки, спільно з районними, первинними профорганізаіями   прагнуть  оздоровити дітей наших спілчан, забезпечуючи при цьому повноцінне харчування та змістовне дозвілля.

  Вже стало доброю традицією профорганізацій обласної організації профспілки держустанов всіх рівнів забезпечення організованого змістовного оздоровлення дітей як за межами області на морському побережжі. Нинішнього року діти відпочивають у дитячому оздоровчому закладі «Чайка», смт.Лазурне Херсонської області та в місцевому дитячому оздоровчому закладі «Дивосвіт», смт.Седнів.

  Безперечно, проведення літнього  оздоровлення  сприяє зміцненню здоров’я дітей, їх повноцінному розвитку, початку загартування   дитячого  організму, як у в повсякденному   житті, так і спеціально  організованого.

  Постійне використання  повітря, сонця, води, санаторний   режим харчування, який передбачає   збільшення норми харчування, збагачення раціону за рахунок свіжих овочів, фруктів, зелені, скорочення  навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив, передбачає розв’язання навчально – виховних завдань, що досягається організацією змістовної діяльності дітей. Літня пора сприяє активнішому контакту з природою через екскурсії, спостереження.

  Виховна робота в дитячому таборах включає поєднання відпочинку, спорту та пізнавальну, естетичну, оздоровчу діяльність учнів з організацією на свіжому повітрі різноманітних спортивних, музичних розваг, веселих ігр та загартовуючих процедур. Позитивний настрій дітей створюють дружні колективи вихователів та аніматорів, організовуючи змістовне та цікаве дозвілля з урахуванням побажань дітей. Вони із задоволенням відвідують гуртки, проводять своє дозвілля за книгами, в ігровій кімнаті, за участю в конкурсах, на дискотека, що, звичайно, створює дітям святковий настрій.

  У 2019 році послугами оздоровлення та відпочинку у ДОЗ скористалися 76 дітей, з них 60 на чорноморському узбережжі та 16 у місцевому таборі «Дивосвіт». Крім того, обком профспілки здійснює координацію роботи щодо організації оздоровлення членів профспілки з дітьми у оздоровчому закладі Одіссей» у смт.Кирилівка Запорізької області, всього за оздоровчий період планується оздоровити 65 осіб.

  На проведення літньої оздоровчої кампанії, з метою здешевлення оздоровчих путівок для дітей в дитячих оздоровчих закладах, обласна організація профспілки виділила кошти в сумі понад 100 тис грн., із розрахунку 1200 грн. кожній дитині, яка відпочивала за межами області і 500 грн - відпочиваючим у місцевих оздоровчих закладах області. Крім того, обком профспілки забезпечує необхідними медичними препаратами на час перевезення дітей до оздоровчих закладів та супровід дітей в дорозі.

  Бажаємо всім дітям цікавих, веселих літніх канікул, нових друзів, та міцного здоров’я і невичерпних сил на новий навчальний рік.

  Назад