Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   


  Назад

  НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК У ДИТЯЧОМУ САНАТОРІЇ «ЧАЙКА»

  В липні поточного року діти членів Профспілки працівників державних установ з м. Чернігова та районів Чернігівської області мали змогу відпочити у дитячому санаторії «Чайка», який знаходиться на чорноморському побережжі у селищі Лазурне Херсонської області.

  Дитячий заклад має облаштовану територію, яка потопає в зелені та квітах, стадіон з футбольним полем та спортмайданчиком, велику сучасну сцену для проведення заходів та дискотек і розташований за 200 м від пляжу.

  З ініціативи керівництва табору, перший день відпочинку діти провели в розважальному центрі «Джамп Парк» в м. Херсон та поласувалися смачним обідом у місцевому закладі громадського харчування. Ця подорож входила у вартість путівки та стала для дітей приємною несподіванкою.

  Кожен день перебування у санаторії був насиченим та різноманітним. Діти, за бажанням, відвідували творчі гуртки та приймали участь в спортивних змаганнях, кожного вечора всі в таборі збиралися разом на тематичну розважальну програму, учасниками якої були діти, вожаті та старші вихователі.

  В таборі для дітей було організовано збалансоване 5-ти разове харчування, до того ж щоденно вони приймали корисні для здоров’я насичений киснем коктейль та фіточай.

  На жаль, швидко промайнули 12 днів відпочинку. Дуже зворушливо, не стримуючі сліз, наші діти прощалися з улюбленими вожатими та вихователями. Слова вдячності адресую колективу працівників дитячого оздоровчого закладу «Чайка» на чолі із генеральним директором ПБП «Парітет» Фоміною Тетяною Василівною.

  Щирі слова подяки висловлюю всьому колективу обкому Профспілки працівників державних установ, особисто голові обласного комітету Бойправ Марії Василівні за турботу про здоров'я наших дітей, бездоганну організацію їх літнього відпочинку.

  Як діти, що відпочивали влітку 2019 р., так і їх батьки мають надію, що і в наступному році за допомогою обласного комітету Профспілки наші діти знову проведуть найкращі дні літніх канікул на березі Чорного моря в дитячому санаторії «Чайка».

  Дуже рекомендую батькам даний дитячий санаторій для літнього оздоровлення та відпочинку дітей, сайт https://paritetua.com/sanatories/ds-chayka.html. До речі, на території закладу встановлена веб-камера, тож, за необхідності, ви можете спостерігати за вашою дитиною в режимі реального часу.

   

  З повагою, Ірина Мундурс,

  супроводжуюча ІІ зміни,

  заступник начальника відділу економічного розвитку

  та інвестицій Сновської міської ради.

   
   
   
   
   

  Назад