Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   


  Назад

  Шановні спілчани!

  Президія обкому профспілки працівників державних установ щиро вітає вас з Днем незалежності України! В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі.

  Нелегким став шлях до Незалежності, прожиті роки додали для всіх нас випробувань– на зрілість, на терпіння, на толерантність. І в цей святковий день кожен усвідомлює всю повноту відповідальності за власну долю, за розвиток держави і майбутнє наступних поколінь, за подальший поступ у Європейську спільноту.

  Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі і тільки разом ми здолаємо всі труднощі, пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Покладаймося на єдність наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас!

  Тож нехай у кожного з нас невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України, а мрія про краще життя окриляє на нові добрі справи в ім’я її майбутніх поколінь.

  Бажаємо вам і вашим родинам благополуччя та добра, радості, достатку та щедрої долі!

  За дорученням президії

  Голова обласної організації профспілки

  М.Бойправ

   

  Назад