Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   

  Організація оздоровлення та відпочинку членів профспілки та їх дітей

  Назад

  Розпочинається літній оздоровчий сезон 2015 року. Обком профспілки працівників держустанов планує продовжити роботу по оздоровленню членів профспілки та їх дітей в літній період, як у місцевих таборах, так і за межами області.

  З приводу організації оздоровлення дітей на сьоґодні ведуться переговори з позаміськими закладами оздоровлення та відпочинку ім.Ю.О.Гагаріна, «Крилатий», розташованими у м.Скадовську Херсонської області. Адміністрація закладу ім.Ю.Гагаріна пропонує термін оздоровчої зміни 14 днів, повна вартість путівки на оздоровлення у дитячому оздоровчому закладі складе 2520 грн.( з розрахунку 180 грн. на добу).

  Графік оздоровчих змін на 2015 рік у ПЗОтВ ім.Гагаріна

  За пропозицією адміністрації ПЗОтВ «Крилатий», повна вартість путівки до закладу терміном 14 діб складатиме 2590 грн (з розрахунку 185 грн. на добу).

  Графік оздоровчих змін на 2015 рік у ПЗОтВ «Крилатий»

  Фінансування оздоровчих заходів буде здійснюватися на консолідованих умовах: обкомом профспілки працівників державних установ, відповідною первинною профорганізацією та батьками дітей.

  Часткова оплата вартості путівок за рахунок профбюджету обкому профспілки – 500 грн. на кожну дитину, сума батьківської доплати буде визначатися в залежності від суми доплати первинною та районною організаціями із власних фондів оздоровлення дітей. За рахунок батьків буде здійснюватися перевезення дітей. Про порядок перевезення та вартість проїзду повідомимо додатково.

  З питань оздоровлення дітей плануємо також співпрацювати з місцевим дитячим центром «Електронік», який розташований в с.Снов’янка Чернігівського району. Орієнтовна вартість путівки для відпочинку у корпусі економ класу на 14 днів складатиме 2940 грн. (із розрахунку 210 грн. за добу). Часткова оплата вартості путівки за рахунок профбюджету обкому профспілки – 250 грн. на кожну дитину.

  Отже, оздоровчі заклади будуть визначені обкомом профспілки, з урахуванням пропозицій профорганізацій, після чого будуть укладені угоди на оздоровлення дітей, затверджені графіки змін про що будемо інформувати додатково.

  Просимо інформувати обком профспілки про кількість бажаючих направити на оздоровлення своїх дітей, зазначивши при цьому період оздоровлення.

  Більш детальну інформацію про місце, умови та вартість путівки на оздоровлення дітей, членів профспілки можливо отримати після укладення відповідних угод за телефоном у м.Чернігові: 4-20-61.

  З повагою
  Голова обласної організації
  Профспілки працівників держустанов
  М. Петренко


  ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ЗАЇЗДІВ НА ВІДПОЧИНОК у Лазурному (Алушта , Крим) - 2014 р.  З досвіду роботи Чернігівського обкому
  Профспілки працівників державних установ
  по оздоровленню членів профспілки
  та їх сімейв літній період

  Оздоровлення працюючих членів профспілки та їх сімей є одним з важливих напрямків діяльності обкому профспілки працівників державних установ, районних, міських та первинних організацій профспілки.

  З метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення, створення належних умов для якісного обслуговування і харчування, обласним комітетом проводиться активна робота в цьому напрямку. Питання оздоровлення систематично розглядаються на нарадах та семінарах профактиву, засіданнях Президії обкому, райкомів і міськкомів та профспілкових комітетів, проводяться робочі зустрічі з партнерами.

  На протязі 6-ти останніх років оздоровлення членів профспілки обласної організації та їх сімей проводилося на південному березі Криму у селищі Лазурному поблизу міста Алушта. Для цього щорічно обласним комітетом, в особі його голови, укладаласьугода з директором оздоровчого закладу щодо літнього оздоровлення членів профспілки та їх сімей, в якій були передбаченіумови відпочинку, розміщення, харчування відпочиваючих та вартість на ці послуги у поточному році. Термін відпочинку 10-11 днів.

  Відпочиваючі розміщувались в 2-х, 3-х та 4-місних номерах,було організоване триразове харчування.Кожна кімната укомплектована телевізором, холодильником, кондиціонером або вентилятором.Цілодобово подавалась гаряча вода. Відпочиваючі забезпечувались комплектом чистої постільної білизни та рушників.

  Вартість одного дня відпочинку у 2013 році була 160,00 грн. Вона щорічно змінюється, відповідно до зміни вартості енергоносіїв, продуктів харчування та інших процесів. За дітей віком до 5 років плата за оренду приміщень не проводиться, для дітей від 5 до 10 років вартість перебування на відпочинку зменшена.

  Щоб спланувати рівномірний розподіл відпочиваючих за змінами, організаційні заходи по оздоровленню обком профспілки розпочинає ще в січні місяці. Всім райкомам і профкомам розсилаються листи з умовами та вартістю відпочинку і проханням ознайомити з ними своїх членів профспілки та планово подавати заявки на розміщення та придбання квитків.

  Для працюючих членів профспілки та їх сімей, в залежності від розкладу руху літніх потягів, щорічно планується 8 або 9 змін десятиденного відпочинку на морі. Перевезення відпочиваючих здійснюється залізничним транспортом до м.Сімферополя та автобусами станціїСімферополь до місця відпочинку і в зворотному напрямку, за попередньою домовленістю з перевізником.

  Обком профспілки бере на себе організаційні заходи по комплектації груп, розміщенню відпочиваючих в кімнатах та забезпеченню їхпроїзними квитками, а це: бронювання квитків, їх передплата, придбання, розподіл та розміщення пасажирів у вагоні. Бажаючі їхати в купе, самостийно оформляють проїзні квитки та приєднуються до групи відпочиваючих, за домовленістю, на залізничному вокзалі.

  Групи в складі 60-70 осіб формуються обкомом централізовано, їх відправленнята прибуття контролюється відповідальним працівником обкому. З числа відпочиваючих призначається керівник групи, який несе відповідальність за проїзні документи та перебуває на постійному зв’язку на випадок непередбачених ситуацій.

  Упродовж оздоровчого сезону у співпраці з обкомом активно працюють з року в рік голова Прилуцького міському Гавриш Л.В.( за 5 років відпочило на морі 206 осіб), Бахмацького райкому Литвин М.М.(168 осіб), Козелецько-го - Матюшенко О.М.(132 особи), Городнянського - Міль О.В. (85 осіб),Куликівського Янголь І.М. (68 осіб), Носівського-Висовень С.М.( 54 особи), Срібнянського - Тимошенко Г.М.(46 осіб).

  Слід відмітити позитивний досвід роботи Литвина Миколи Михайловича, голови Бахмацького райкому, який на протязі п’яти останніх років збільшує кількість щорічно оздоровлених спілчан з 20 осіб в 2009 році до 40 - в 2013 році і вже не перший рік займає призові місця за підсумками літнього оздоровлення. Кім того - він є щорічним лідером в організації відпочинку для своїх спілчан у вересні місяці.

  Велику організаторську роботу в цьому напрямку проводить Філоненко О.І, голова Варвинського райкому та казначей - Нагнойна Е. М. До того ж, райком надає відпочиваючим членам профспілки фінансову допомогу в сумі 300 грн.

  Відповідально ставиться до оздоровлення спілчан Висовень С. М., голова Носівського райкому профспілки, яка починаючи з часу обрання у 2012 році збільшила кількість відпочиваючих з 11 до 20 осіб щорічно.

  Серед первинних організацій міста Чернігова за останні 5 років найбільше оздоровлено членів профспілки з сім’ями у профорганізації обласного центру зайнятості (голова профкому Охріменко О.О.)- 84 особи, інституту економіки і управління (Чалий О.С.) – 70 осіб, Чернігівського професійно-технічного училища ( Лапко Ю.М.) – 37, Військового лісгоспу (Денисенко С.О) - 32, виправної колонії (Варава Л.П.) –оздоровлено 31 особу,управління Державного казначейства м.Чернігова ( Швець І.В.) – оздоровлено за 5років 28 осіб.

  Активно працюють у цьому напрямку профкоми фінансового управління міської ради ( Лисенко О.Ю.), де на обліку 20 чл.профспілки - оздоровлено за 5 років 28 осіб, в управлінні економіки міської ради (Святушенко С.М.) на обліку 16 чл.профспілки - оздоровлено 21 особа,в регіональному відділенні ФДМУ області (Алійник В.О.)на обліку 26 - оздоровлено за 4 роки 31особа.

  Можна ще називати багато прикладів відповідального відношення до оздоровлення, завдяки чому за 6 останніх років на чорноморському узбережжі Криму оздоровлено 2796 членів профспілки та членів їх сімей.

  Щорічно обком профспілки підводить підсумки проведеної роботи по підбору і направленню членів профспілки на оздоровлення влітку та визначає переможців серед райкомів, міськкомів та профспілкових організацій міста, які нагороджуються Почесними грамотами обкому профспілки та грошовими преміями.Починаючи з 2008 року на преміювання профспілкового активу витрачено17 500 грн.з профспілкового бюджету обласної організації.

  Стало вже традиційним проведення підсумкової наради та навчання з головами райкомів, міськкомів та профспілкових комітетів м.Чернігова за місцем відпочинку спілчан в Криму, що є додатковим бонусом та подякою профспілковому активу за проведену роботу та стимулом на подальшу співпрацю.

  Активна діяльність обласного профспілкового активу в співпраці з райкомами, міськкомами та первинними організаціями сприяють проведенню оздоровлення на високому організаційному та якісному рівні, задоволенню потреб працівників та їх сімей.Водночас існує низка питань та проблем в організації оздоровлення, над якимипрацюють організатори відпочинку і приймаюча сторона.

  Поєднання оздоровчого процесу із змістовним налагодженням культурно-масової та фізкультурної роботи за місцем відпочинку, орієнтацією саме на якість, а не на кількість наданих послуг і обслуговування - найголовнішанаша турбота.

  Голова обкому Профспілки
  працівників державних установ
  М.Г. Петренко

  Обком Профспілки інформує, що відпочинок членів профспілки та членів їх сімей у с. Лазурне, м. Алушта в літній період 2013 року відбуватиметься за наступним графіком:

    Терміни відпочинку та кількість днів Дата та час виїзду на відпочинок з Чернігова (Києва),
  та № поїзда
  дата та час виїзду з відпочинку
  (ст. Сімферополь)
  № поїзда
  1.  09.06 – 19.06
  10 днів
  08.06.2013
  виїзд з Києва 17-05      №237
  19.06.2013 р.
  №250 , 10-14
  2. 17.06-27.06
  10 днів
  16.06.2013р.,
  11-58, №250
  27.06.2013 р.,
  №250 , 10-14
  3. 29.06- 09.07
  10 днів
  28.06.2013р.,
  11-58, №250
  09.07.2013 р.
  №250 , 10-14
  4.  11.07- 21.07
  10 днів
  10.07.2013р.,
  11-58, №250
  21.07.2013 р.
  №250 , 10-14
  5.  23.07-03.08
  11 днів
  22.07.2013 р.,
  11-58, №250
  03.08.2013 р.
  №250 , 10-14
  6.  05.08- 15.08
  10 днів
  04.08.2013р.,
  11-58, №250
  15.08.2013 р.
  №250 , 10-14
  7.  17.08- 27.08
  10 днів
  16.08.2013 р.
  11-58, №250
  27.08.2013 р
  №250   10-14
  8.  10.09.-19.09.
  10 днів
  09.09.2013
  через Київ
  20.09.2013 р
  9.  20.09-29.09
  10 днів
  18.09.2013
  через Київ
  29.09.2013 р

  Вартість проживання  та харчування  на одну особу за добу складає:

    Категорії осіб Вартість  проживання та харчування  за 1 добу  у кімнатах  з:
  туалетом, умивальником туалетом, умивальником, душем туалетом, умивальником, кондиціонером туалетом, умивальником, кондиціонером, душем 2-х місні кімнати  у корпусі  №3
  1.  Дорослі та діти
  від 11 років
  150 155 155 160 160
  2.  Діти  5-10 
  років включно
  100 100 100 100 100

  У кожній кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер або вентилятор. Гаряча вода подається цілодобово. Бажаючим видаються зонти від сонця на пляж.

  При недокомплектації кімнати за бажанням відпочиваючих, вони сплачують вартість проживання за кількість вільних місць у кімнаті.

  За дітей віком до 5 років, які не претендують на окреме місце, плата за оренду приміщень не проводиться. У разі, якщо батьки побажають мати окреме місце для проживання дитини, оплата складає, як для дітей віком 5-10 років.

  Орієнтовна вартість проїзду у плацкартному вагоні станом на 08.05.2013 року від ст. Чернігів до ст.Сімферополь та в зворотному напрямку становить ~ 300,00 грн.(повний квиток), ~260,00 грн.(дитячий квиток.), з врахуванням оплати за резервування квитків та постіль. Можлива зміна вартості квитків в залежності від дня виїзду.

  Резервування та придбання квитків на проїзд у плацкартному вагоні здійснюється обкомом профспілки за кошти відпочиваючих. В разі, якщо відпочиваючий виявляє бажання їхати в купе, він повинен самостійно оформити проїзні квитки.

  Звертаємо вашу увагу на те, що для проїзду залізничним транспортом пасажирам необхідно мати при собі паспорт. При перевезенні залізничним транспортом дітей ( віком до 6 років здійснюється безкоштовно, від 6 до 14 років – при наявності дитячого квитка) необхідно мати оригінал Свідоцтва про народження дитини. Квитки для проїзду групи відпочиваючих закуповуються централізовано на проїзд усієї групи та видаються у день від’їзду на відпочинок керівнику групи.

  Обком профспілки формує групи відпочиваючих, визначає керівника групи та організовує посадку групи до потягу на станції Чернігів..

  Групу відпочиваючих на залізничному вокзалі м. Сімферополь зустрічає автобус, який підвозить їх до місця відпочинку. По закінченню терміну відпочинку перевезення відпочиваючих у зворотному напрямку здійснюється в такому ж порядку.

  Оплата проїзду автобусом з м.Сімферополя до м.Алушти і у зворотному напрямку здійснюється за рахунок відпочиваючих.

  Доводимо до Вашого відому що внесені до Правил перевезення пасажирів, багажу та пошти залізничним транспортом зміни, зобов’язують обком профспілки викупити проїзні документи на зарезервовані за 45 діб місця протягом шести діб з дня замовлення, тобто за 39 діб до відправлення групи.

  Замовлення місць для відпочинку членів профспілки необхідно надсилати обкому за 50 діб до його початку, зазначаючи при цьому побажання відпочиваючих щодо умов проживання. Повна оплата відпочинку здійснюється відпочиваючими не пізніше ніж за 45 діб до виїзду на відпочинок.

  З питань організації відпочинку у пансіонаті «Лазурне», м. Алушта (АР Крим) звертатися до голів профкомів, райкомів, міськкомів профспілки та до завідуючого організаційно-правовим відділом обкому – Роззівако Людмили Володимирівни, тел.4-20-61, моб. 063-63-91-869, е-mail:рrofgos@ok.net.ua.

  Голова Чернігівського обкому Профспілки М. Петренко

  Назад