Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
    Анонси

     


     

     

    Склад обкому

    Назад

    СПИСОК

    членів Чернігівського обласного комітету профспілки працівників державних установ

    зі змінами, внесеними УІ Пленумом обкому
    Профспілки Пр.№4 від 23.05.2018

    № п\п Прізвище, ім'я, по батькові Посада, місце роботи Профспілкова робота
    1 2 3 4
    1. Бойправ
    Марія Василівна
    голова Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників державних установ України Член президії Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників державних установ України
    2. Висовень
    Світлана Миколаївна
    Завідувач сектору по роботі з персоналом апарату Носівської РДА Голова Носівського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    3. Дворецький
    Віктор Миколайович
    Заступник голови  Коропської районної ради Голова Коропського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    4. Денисенко Сергій Олексійович Інженер з охорони праці Державного підприємства «Чернігівський військовий лісгосп» Голова профкому  Державного підприємства  «Чернігівський військовий лісгосп»
    5. Заяць Альона Володимирівна головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Чернігівській області голова Молодіжної ради обласної організації профспілки , голова профкому Управління Держпраці у Чернігівській області
    6. Зубок Олена Іванівна Керуючий справами виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Заступник голови профкому Чернігівської обласної ради
    7. Єрему Віктора Івановича Заступник селищного голови Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади голову первинної профспілкової організації ОТГ
    8. Єсипенко Микола Степанович Керівник апарату Сосницької районної державної адміністрації Голова Сосницького районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    9. Морміль Ольга Іванівна Начальник загального відділу Борзнянської районної ради Голова Борзнянського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    10. Карпенко Володимир Миколайович Заступник голови Щорської районної державної адміністрації Голова Щорського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    11. Катрушенко Станіслав Вікторович Заступник голови Талалаївської районної ради ГоловаТалалаївського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    12. Кирієнко Наталія Михайлівна Заступник начальника Управління Державної міграційної служби України у Чернігівській області Член профкому Управління Державної міграційної служби України у Чернігівській області
    13. Корнієнко Валентина Сергіївна Начальник відділу економічного розвитку Прилуцької районної державної адміністрації Голова Прилуцького районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    14.

    Кравченко Валентин Іванович

    Завідуючий сектором у справах спорту, сім’ї та молоді Бобровицької районної державної адміністрації Голова Бобровицького районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    15. Ленець Наталія Борисівна Начальник Прилуцького управління Державної казначейської служби України Чернігівської області Голова Прилуцького міського комітету Профспілки працівників державних установ України
    16. Литвин Микола Михайлович Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Бахмацькому районі Голова Бахмацького районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    17. Матющенко
    Олена Михайлівна
    Заступник начальника фінансового управління Козелецької районної державної адміністрації Голова Козелецького районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    18. Милейко
    Наталія Олексіївна
    Начальник  відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Корюківської районної державної адміністрації Голова Корюківського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    19. Міль Олександр Васильович Начальник загального відділу виконавчого апарату Городянської районної ради Голова Городянського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    20. Мордач
    Наталія Лазарівна
    Провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Ніжинського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Голова Ніжинського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    21. Негро
    Сергій Леонідович
    Начальник організаційного відділу  Ріпкинської районної ради Голова Ріпкинського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    22. Охріменко
    Ольга Олександрівна
    Начальник відділу по роботі з персоналом  Чернігівського обласного центру зайнятості Голова профкому Чернігівського обласного центру зайнятості
    23. Петрушенко
    Ірина Анатоліївна
    Директор Менської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення  Фонду соціального страхування  з тимчасової втрати працездатності Голова Менського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    24. Підгорна
    Наталія Григорівна
    Начальник відділу культури Семенівської РДА Голова Семенівського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    25. Пінчук
    Тетяна Петрівна
    Спеціаліст І категорії відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастро-фи  управління праці і соціального захисту населення Новозаводської районної у м.Чернігові ради  Голова профкому   управління праці і соціального захисту населення Новозаводської районної у м.Чернігові ради
    26. Поліщук Ірина Володимирівна Головний спеціаліста питань кадрового забезпечення Кіптівської сільської ради. Голова первинної профспілкової організації Кіптівської об’єднаної територіальної громади
    27. Сало
    Лариса Петрівна
    Завідувач сектору надання адміністративних послуг  Куликівської районної державної адміністрації Голова Куликівського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    28. Сидоренко
    Володимир Андрійович
    Заступник голови обласного комітету Профспілки працівників державних установ України Член  ради ФПО  Чернігівської області
    29. Свинар
    Марина Анатоліївна
    Керівник апарату Ічнянської районної державної адміністрації Голова Ічнянського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    30. Струк
    Світлана Миколаївна
    Керуючий справами виконавчого апарату Чернігівської районної ради Голова Чернігівського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    31. Тимошенко
    Ганна Миколаївна
    Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Срібнянської районної державної адміністрації Голова Срібнянського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    32. Толкач
    Сергій Миколайович
    Старший викладач Чернігівського  національного технологічного університету Голова профкому профорганізації «Соціум» ( інституту права, соціальних технологій та праці )
    33. Ткач
    Андрій Вікторович
    Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів Чернігівської міської ради Голова профкому  Чернігівської міської ради
    34. Федь Віктор Миколайович Начальник команди воєнізованої охорони Управління поліції охорони в Чернігівській Голова первинної профспілкової організації Управління
    35. Фесенко
    Сергій Іванович
    Керуючий справами виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Член президії Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників державних установ України
    36. Філоненко
    Олександр Іванович
    Керівник апарату Варвинської районної державної адміністрації Голова Варвинського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    37. Циганков
    Андрій Федорович
    Завідуючий сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Голова   Новгород-Сіверського районного комітету Профспілки працівників державних установ України
    38. Чалий
    Олександр Сергійович
    Доцент кафедри  фізичного виховання Чернігівського національного технологічного університету Голова профкому Чернігівського державного інституту економіки і управління
    39. Чигрин Людмила Миколаївна Спеціаліста загального відділу Парафіївської селищної ради. Голова первинної профспілкової організації Парафіївської об’єднаної територіальної громади делегує
    40. Юрченко
    Микола Іванович
    Керівник бюро товарознавчих та будівельних експертиз  Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Голова профкому Чернігівської регіональної торгово-промислової палати
    41. Ющик Наталія Анатоліївна Начальник відділу організаційної роботи Коропської селищної ради Заступника голови профкому Коропської об’єднаної територіальної громади
    42. Ярошенко Інна Віталіївна Заступник Козелецького селищного голови Голова первинної профспілкової організації Козелецької об’єднаної територіальної громади

    Назад