Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   

  Новини

  Назад

  <<<1 - 11 з 280>>> Архів
  18 Вересня 2019 12:41
  Повідомлення
  18 Вересня 2019 12:29
  Повідомлення
  18 Вересня 2019 12:27
  Повідомлення
  18 Вересня 2019 12:19
  Повідомлення

  Започатковано співпрацю між Профспілкою працівників державних установ України та Профспілкою працівників судової системи Польщі щодо реалізації спільних дій в підтримку та захист права на гідну працю українських мігрантів.

  6 вересня 2019 року голова обласної профорганізації Марія Бойправ, у складі делегації Профспілки працівників державних установ України, перебувала з робочим візитом у головному офісі Всепольського об’єднання Профспілок OPZZ у Варшаві. В рамках зустрічі українські та польські колеги змогли обмінятись досвідом ведення профспілкової роботи, зокрема в сфері захисту соціально-економічних прав державних службовців, права на гідну оплату праці. Участь у робочому засіданні взяли: від української сторони - голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, заступник голови Профспілки Наталія Титаренко, члени президії ЦК Профспілки, голови регіональних організацій; з боку польської сторони – заступник голови Всепольського об’єднання профспілок Петр Островський, заступник голови Профспілки працівників прафозахисної сфери Польщі Елізабета Александрович, міжнародний секретар Всепольського об’єднання профспілок Катаржина Дуда, голова Міжгалезувої профспілки українських працівників у Польщі Юрій Карягін.

   
  27 Серпня 2019 09:59
  Повідомлення

  Відбулося засідання президії обласного комітету Профспілки

  20 серпня 2019 року під головуванням голови обласної організації Профспілки працівників державних установ Бойправ Марії Василівни відбулося засідання президії обкому Профспілки.

  На порядок денний засідання було внесено ряд важливих питань діяльності обласної організації та її структурних ланок.

  Заслухавши та обговоривши інформацію голови обкому Профспілки Бойправ М.В. з основного питання «Про підсумки роботи профспілкових організацій державних установ області по оздоровленню дітей членів Профспілки влітку 2019 року», президія обкому Профспілки відзначила, що обком, міські, районні та первинні організації Профспілки провели відповідну роботу по організації оздоровлення дітей членів Профспілки. Як результат – оздоровлено 103 дітей, побажавших виїхати на відпочинок.

  23 Серпня 2019 09:26
  Вітання

  Шановні спілчани!

  Президія обкому профспілки працівників державних установ щиро вітає вас з Днем незалежності України! В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі.

  Нелегким став шлях до Незалежності, прожиті роки додали для всіх нас випробувань– на зрілість, на терпіння, на толерантність. І в цей святковий день кожен усвідомлює всю повноту відповідальності за власну долю, за розвиток держави і майбутнє наступних поколінь, за подальший поступ у Європейську спільноту.

  Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі і тільки разом ми здолаємо всі труднощі, пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Покладаймося на єдність наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас!

  Тож нехай у кожного з нас невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України, а мрія про краще життя окриляє на нові добрі справи в ім’я її майбутніх поколінь.

  Бажаємо вам і вашим родинам благополуччя та добра, радості, достатку та щедрої долі!

  За дорученням президії

  Голова обласної організації профспілки

  М.Бойправ

   

  08 Серпня 2019 10:28
  Повідомлення
  31 Липня 2019 11:22
  Повідомлення
  24 Липня 2019 09:58
  Повідомлення
  22 Липня 2019 12:41
  Інформуємо
  22 Липня 2019 12:40
  Повідомлення
  <<<1 - 11 з 280>>> Архів

  Назад