Чернігівська обласна організація профспілки працівників державних установ України
  Анонси

   


   

   

  Новини

  Назад

  <<<1 - 11 з 295>>> Архів
  21 Листопада 2019 16:36
  Повідомлення

  Відбулося засідання президії обкому профспілки працівників держустанов……

  На черговому засіданні Президія обкому профспілки працівників державних установ розглянула питання про роботу Бахмацької районної організації Профспілки по зміцненню організаційної структури та збереження профспілкового членства в умовах децентралізації влади та утворення об’єднаних територіальних громад.

  Заслухавши інформацію голови районної організації Литвина М.М., президія обласного комітету відмітила позитивну роботу по збереженню первинних профспілкових організацій органів місцевого самоврядування, профспілкового членства. У всіх селищних, сільських радах, які ще не об'єдналися в ОТГ, діють первинні організації, що перебувають на обліку та профспілковому обслуговуванні у райкомі профспілки. .

  Постійно існуючий соціальний діалог з керівниками установ, закладів, де діють профспілкові організації, дає результат як для працівників, так і для роботодавців. Вдалося не допустити фактів порушення положень щодо процедури вивільнення працівників у зв’язку з реорганізацією або ліквідацією сільських рад, які об'єдналися в Батуринську ОТГ. Особливе значення така співпраця має при вирішення питань створення належних умов праці та її оплати. В усіх організаціях виплата зарплати здійснюється своєчасно. Питання соціального захисту спілчан вирішуються через колдоговірну роботу. Укладено 29 колективних договорів, які містять конкретні гарантії і пільги, передбачені нормативно-правовими актами.

  15 Листопада 2019 12:27
  Повідомлення

  У НЕВІДКЛАДНОМУ ПОРЯДКУ ПІДПИСАНО КОНСТИТУЦІЙНЕ ПОДАННЯ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ПРАВ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ НА ОТРИМАННЯ ПЕНСІЇ ТА ЇЇ ПЕРЕРАХУНКУ

  Уповноважений з прав людини ВРУ Людмила Денісова зустрілася з представниками профспілки працівників державних установ України та представниками громадськості. Під час робочої зустрічі Омбудсман у невідкладному порядку підписала подання до КСУ  щодо визнання неконституційними положення ст. 90, підпункту 1 пункту 2 розділу ІХ «Прикінцеві та перехідні положення ЗУ «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, частини сьомої ст. 21 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07 червня 2001 року № 2493-ІІІ.

  Від Профспілки працівників державних установ України участь у зустрічі взяли Голова Профспілки Юрій Піжук, заступник Голови Профспілки Наталія Титаренко, пенсіонери державної служби Галина Мазурчук та Володимир Андрощук.

  Як відомо, у зв’язку із вступом в дію з 1 травня 2016 року нового закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889–VІІІ пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове

  15 Листопада 2019 10:33
  Повідомлення

  Солідарнії дії профспілок проти антисоціальної політики держави!

  14 листопада Профспілка працівників державних установ України долучилась до солідарної акції Всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань Федерації профспілок України. До столиці приїхали представники всіх галузей та регіонів України, щоб висловити протест проти антисоціальної політики держави, порушенню та нехтуванню норм трудового законодавства, прийняття важливих законопроектів в «турборежимі» та нехтування правами людини праці.

  На площі Конституції перед будівлею Верховної Ради України учасники акції висунули вимоги до проекту Держбюджету-2020 та звернулись до депутатів з вимогами врахування профспілкового проекту Трудового кодексу.

  На акції виступив Голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук висловивши обурення огульним скороченням, яке відбувається в сфері державної служби, зокрема щодо службовців районних державних адміністрацій, нехтуванням трудовими правами державних службовців. Під час акції представники від Профспілки працівників державних установ України висловили свої вимоги: «Ні! огульному скороченню державних службовців», «Профспілка ЗА належне фінансування державної служби», «Профспілка ЗА належну оплату праці державних службовців», «Профспілка ЗА соціальну відповідальність держави», «Державо! Поважай права своїх службовців».

  Саме в цей час в стінах Парламенту було заплановано розгляд проекту основного кошторису країни на 2020 рік, в якому

  13 Листопада 2019 10:05
  Повідомлення

  Пошук шляхів вирішення актуальних проблем щодо захисту прав спілчан на порядку денному семінар-наради…

  8 листопада ц.р. в навчально-методичному центрі ФПО відбулася семінар-нарада з головами первинних організацій Профспілки працівників державних установ України міста Чернігова. Головною метою проведення заходу є пошук шляхів вирішення актуальних профспілкових проблем щодо захисту прав спілчан в умовах здійснення реформи децентралізації влади, реформування органів місцевого самоврядування, перезавантаження влади, зменшенням граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій, що тягне за собою вивільнення працівників з ініціативи роботодавця.

  Зібрання відкрила Марія Бойправ — голова обласної організації Профспілки, проінформувавши присутніх про актуальні питання та напрямки роботи профспілкових організацій в умовах здійснення реформи децентралізації влади, реформування органів місцевого самоврядування, перезавантаження влади, змін трудового законодавства, прийняття рішень, пов’язаних зі зменшенням граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій, що призводить до вивільнення працівників та здійснення заходів щодо недопущення порушень прав працівників, підвищення соціальної захищеності держслужбовців.

  07 Листопада 2019 09:33
  Повідомлення

  Розпочато масові скорочення працівників районних державних адміністрацій. Чи потрібні Уряду кваліфіковані кадри…

  Впродовж останніх двох років Профспілка проводить роботу проти огульного скорочення державних службовців, особливо працівників районних державних адміністрацій. Так, минулого року нам вдалось призупинити скорочення цієї категорії працюючих на 30% шляхом ведення перемовин з Кабінетом Міністрів, шляхом направлення персональних звернень до народних депутатів України та міжнародних профспілкових інституцій.

  Разом з тим, 19.06.2019 прийнято постанову Кабінету Міністрів України №746 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. №91», якою встановлено граничну чисельність працівників місцевих державних адміністрацій. Це фактично передбачило собою скорочення працівників на 50%. Проект цієї постанови розглянутий без попереднього обговорення з Профспілкою та спільним представницьким органом Федерації профспілок України.

  Профспілка висунула до Уряду конкретні вимоги щодо запобігання негативних наслідків під час запланованих Кабінетом Міністрів України заходів щодо скорочення граничної чисельності районних державних адміністрацій, зокрема впровадження соціального пакету для осіб, що вивільняються, який мав би передбачати: перекваліфікацію, перенавчання, подальше пріоритетне працевлаштування на службу в органи місцевого самоврядування, пільгового виходу на пенсію тощо.

  01 Листопада 2019 12:44
  Повідомлення

  Навчання, тренінг та Форум профспілкового активу

  29-31 жовтня ц.р. у Профспілці працівників державних установ України відбулися заходи за участю делегації Профспілки державних службовців Швеції ST - навчання профактивістів з базового курсу навчання, тренінг для голів регіональних організацій Профспілки з актуальних питань профспілкових діяльності та міжнародний Форум профспілкого активу "Профспілка: кроки в майбутнє".

  Тренінги відкрили голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук та голова Профспілки державних службовців Швеції Бріта Лейон. Учасники тренінгу - голови регіональних організацій, члени ЦК ознайомились із досвідом роботи шведської профспілки з організації проведення профспілкових з'їздів, розглядали питання екосистеми робочого місця та умови праці, як одне з найважливіших питань захисту спілчан. В ході дискусій учасники переконались, що питаннями особливої уваги для профспілок залишаються - оплата праці, стабільна зайнятість, збереження здоров'я спілчан, вдосконалення комунікації та пошуку нових технологій.

  Майданчиком для обміну вітчизняним та міжнародним

  01 Листопада 2019 10:59
  Повідомлення

  Дорогі працівники соціальної сфери! Шановні колеги!

  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.

  Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

  Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і насамперед пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Піклуючись про них, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

  Щиро дякуємо Вам за сумлінну працю і віримо, що ми з Вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого краю мали гідну роботу та гідне життя.

  Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. Зі святом Вас!

  З повагою
  голова обласної організації
  Профспілки працівників державних установ

  М.В.Бойправ

   

  29 Жовтня 2019 12:30
  Повідомлення

  Шановні спілчани! Давайте підтримаємо петицію до Президента України щодо перерахунку пенсій колишнім працівникам державних органів і установ, що працювали до 01.05.2016

  ЦК Профспілки працівників державних установ України повідомляє, що на Офіційному інтернет-представництві Президента України 19 вересня 2019 року зареєстрована електронна петиція  № 22/073772-еп «Прийняття у рамках реформування системи державної служби та проведення пенсійної реформи, зокрема законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017-го та інших» (Автор (ініціатор): Шевчук Микола Миколайович).

  З метою відновлення права пенсіонерів, що працювали в державних органах і установах до 01.05.2016 року, на перерахунок (осучаснення) пенсій на законодавчому рівні, просимо вас особисто підтримати цю петицію та проголосувати за неї

  Щоб підписати петицію перейдіть за посиланням 

  https://petition.president.gov.ua/petition/73772

  Офіційне інтернет-представництво Президента України

  29 Жовтня 2019 11:58
  Повідомлення

  Відбулося засідання Громадської ради з правових питань

  25 жовтня 2019 року відбулося засідання Громадської ради з правових питань при Чернігівському обласному комітеті Профспілки працівників державних установ України, яка є консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики в сфері правових відносин у суспільстві.

  Члени Громадської ради, які зібралися в повному складі, обговорили основні напрями та принципи роботи по наданню безоплатної правової допомоги в частині забезпечення захисту соціально-економічних, трудових прав та інтересів спілчан, дотримання норм чинного законодавства з питань проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. А також визначилися з напрямками діяльності профспілкових організацій, їх виборних органів через систему колдоговірної роботи.

  На засіданні також одноголосно головою Громадської ради з правових питань обрано Свиридова Сергія Сергійовича, який має вищу юридичну освіту, працює тривалий час на посаді заступника начальника управління комунального майна Чернігівської обласної ради.

  В роботі зазначеного заходу прийняла участь голова обласної організації Профспілки Бойправ Марія Василівна, яка у своєму виступі наголосила, що основною метою створення громадської ради є здійснення правового захисту членів Профспілки, надання їм допомоги під час відстоювання законних трудових прав і гарантій.

  24 Жовтня 2019 09:47
  Повідомлення

  Одне з найважливіших питань для профспілки - створення належних умов праці….

  22 жовтня ц.р. в житті громадян Бобровицької об'єднаної територіальної громади відбулася знакова подія – для них відкрив двері новостворений, сучасний центр надання адміністративних послуг населенню.

  Це, перш за все, наближення до людей життєвоважливих послуг, адаптованих до європейських стандартів і орієнтованих на інтереси територіальної громади та кожного мешканця, це успішний крок на шляху децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, наповнення місцевого бюджету, збереження робочих місць, і, звичайно ж, підвищення рівня довіри людей до влади. З метою створення зручних умов для мешканців громади за місцем їх проживання і отримання послуг, консультацій в зручний для них час, в п’яти старостинських округах громади у селах Піски, Кобижча, Рудьківка, Марківці та Козацьке створено віддалені робочі місця адміністраторів.

  18 Жовтня 2019 12:34
  Головам МК, РК, первинних організацій Профспілки

  Нагадуємо, що постановою Президії обкому Профспілки № 3-21-6 від 21.12.2018 року оголошений обласний щорічний огляд-конкурс на кращу первинну організацію профспілки Чернігівської обласної організації профспілки працівників державних установ.

  Згідно затвердженого Положення про порядок та умови його проведення районні, міський комітети профспілки до 30 жовтня ц.р. підводять підсумки 1 етапу конкурсу, визначають первинну організацію - переможця та до 05 листопада ц.р. подають відповідні матеріали до обкому Профспілки для участі у ІІ етапі конкурсу.

  Первинні організації профспілки, що не входять до складу районних, міських організацій подають матеріали для участі у конкурсі самостійно до 10 листопада ц.р.

  В зв’язку з тим, що підведення підсумків обласного огляду-конкурсу планується розглянути на засіданні Президії обкому Профспілки в другій декаді листопада, просимо учасників конкурсу, у зазначений термін, подати до обкому профспілки наступні матеріали:

  • витяг з протоколу засідання профкому первинної організації профспілки про участь в обласному конкурсі та матеріали на переможців І етапу;

  • список членів профкому (прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, займана посада, профспілкове доручення);

  • план роботи профкому;

  • копію колективного договору;

  • письмову інформацію про роботу профспілкової організації за рік (до 3 друкованих аркушів;

  • на вибір копію одного протоколу засідання профкому і одного протоколу профспілкових зборів;

  • фотоматеріали.

  Лист нагадування про надання матеріалів про найкращу первинку.docx

  <<<1 - 11 з 295>>> Архів

  Назад